Moët

 

Urodzony 05.04.2015 wyjątkowy koń Pura Raza Española o rzadkiej maści palomino. Ten złoty ogier dołączył do teamu pod koniec 2019 r. i od razu zdobył sobie serca fanów z całego świata. Ma charakterystyczną dla swojej rasy garbaty profil głowy i mądre spojrzenie. Jest pojętny, ma wybitny ruch i szybko uczy się nowych elementów.

Jego atutem jest odwaga, która pozwala mu szybko odnajdować się w nowych sytuacjach. Moët jest niezwykłą torpedą, ale przy tym nie stawia się człowiekowi, nie jest skory do kłotni, ma ogromną chęć do współpracy. Chce spełniać oczekiwania, bardzo się stara angażując się w treningi na 100%. W obejściu jest bardzo uważny, jakby się pytał na ile może sobie pozwolić, w boksie jak i na myjce zachowuje sie jak koń z dużo większym niż jego doświadczeniem.

Ten złoty ogier łączy w sobie najlepsze cechy. W Teamie Blanka Satora Horse Show uczy początkujących adeptów jeździectwa służąc grzbietem podczas pracy na lonży jak i podczas bardziej zaawansowanych dla jeźdzca treningów, gdzie wykunuje się hiszpański stęp.

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski