Residence of Blanka Satora Horse Show

„Residence of Blanka Satora Horse Show” panuje artystyczna atmosfera, sprzyjająca kreatywnemu myśleniu. Na ścianach znajdują się dzieła artystek z Akademii Sztuk Pięknych, wnętrza urządzone są w stylu glamour w połączeniu z tradycyjnymi aspektami staro hiszpańskich domostw.

Niezwykłości dodają 300 kg kryształowe żyrandole sprowadzane z pałacu w Sanlucar de Barrameda. Na 300 m2 znajduje się 6 sypialni, które łącznie składają się na 10 miejsc noclegowych. Do dyspozycji jest cała kamienica wraz z obszerną strefą VIP na tarasie.

Kuchnia posiada pełne wyposażenie, a 3 łazienki zapewniają odpowiednia przestrzeń i brak kolejek podczas ekskluzywnego pobytu na hiszpańskich wakacjach.

Strefa VIP

Dodatkowo na uczestników czeka salon na wspólne posiedzenia oraz 300 m2 strefa VIP na dachu rezydencji, gdzie urządzona została strefa relaksu. Uczestnicy Masterclass mogą sączyć drinki na wygodnych sofach, pod baldachimem chroniącym przed ciepłym hiszpańskim słońcem i obserwować żywiołowe życie na głównych ulicach Jerez de la Frontera.

Wspólnym czasem można delektować się w salonach, które oddzielają pokoje i zapewniają ciszę oraz przestrzeń.

Koszt dobowy: 50 euro/osoba

Rezerwacje: blankasatora@gmail.com