Koszulka polo “BSHS & BSS”

Koszulki polo sprawiają, że wyglądamy w nich bardzo dostojnie, poważniej niż w zwykłych t-shirt’ach. Profesjonalny wykrój koszulki UNISEX “BSHS & BSS”, który zaprojektowalismy posiada dwa loga!

Z przodu “Blanka Satora Stud”

“Blanka Satora Stud” to wyselekcjonowane pod każdym względem najznakomitsze konie. Wybierając reproduktorów i klacze Blanka kieruje się następującymi wartościami: zdrowiem, pochodzeniem, budową anatomiczną, predyspozycjami, charakterem, niesamowitym i rzadkim umaszczeniem. To właśnie dlatego symbolem hodowli jest diament, który oddaje wartość i pieczołowitość włożoną w dobór odpowiednich wierzchowców. W środku diamentu znajdują się symbole BS, które mają przypominać logo Supermana, dla którego nie było rzeczy niemożliwych!

Z tyłu “Blanka Satora Horse Show”

Koń stojący dęba to symbol wolności i niezależności, czyli dwóch wartości życiowych, które cenię sobie najbardziej. Dodatkowo przedstawiona na jego grzbiecie kobieta, zupełnie bez niczego, siodła, czy ogłowia utrzymuje się w pełnej równowadze. Balans jest podstawą dobrego jeździectwa. To artystyczne logo zostało zaprojektowane we współpracy z artystką, która podzieliła się ze mną swoim graficznym doświadczeniem i fantazją.

Koszulka wykonana z bawełny, dostępna w 3 rozmiarach: S, M i L.

Zamów tutaj!

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski