Trening Twojego konia

Doskonale ujeżdżony, chętny do współpracy i reagujący na najsubtelniejsze sygnały wierzchowiec jest marzeniem każdego jeźdźca. Jednak doprowadzenie go do takiego poziomu jest bardzo trudną, czasochłonną i wymagającą dużego doświadczenia sztuką. Warto więc skorzystać z pomocy profesjonalisty i oddać swojego konia w trening Blance Satorze, która teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat szkolenia koni zdobywa i nieustannie poszerza od lat, trenując pod okiem największych hiszpańskich mistrzów jeździectwa, między innymi słynnego Rafaela Soto, medalisty olimpijskiego w ujeżdżeniu, ale przede wszystkim układając od początku i korygując dziesiątki koni o najróżniejszym temperamencie i charakterze.
W pracy z końmi Blanka od zawsze stawia na budowanie więzi opartej na zaufaniu i respektowanie naturalnych instynktów tych tajemniczych i wrażliwych zwierząt w połączeniu z klasycznymi zasadami Andaluzyjskiej Królewskiej Szkoły Jazdy w Jerez, gdzie studiowała. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do szkolenia i zastosowaniu pilnie strzeżonych sekretów hiszpańskich mistrzów jazdy z sukcesem wprowadza młode konie w świat hiszpańskiej szkoły jazdy i jej najtrudniejszych elementów. Wszystkie swoje wierzchowce układała sama, a efekty tej żmudnej pracy można podziwiać podczas pokazów Blanka Satora Horse Show, które cieszą się ogromną popularnością i uznaniem.
W trening można oddać każdego konia, niezależnie od poziomu jego umiejętności, również wierzchowce, które sprawiają problemy. Blanka – jako dyplomowany lekarz weterynarii – otacza wszystkie zwierzęta troskliwą opieką, całkowicie się angażując, a wszelkie problemy zdrowotne
zostaną natychmiast zauważone. Konie w treningu stoją w królewskich stajniach w Sanlúcar de Barrameda w Andaluzji, gdzie Blanka mieszka i trenuje na co dzień. Kopytami zajmuje się najlepszy kowal z Królewskiej Szkoły Jazdy w Jerez, a codziennym obrządkiem doświadczeni i zawsze pozytywnie nastawieni stajenni. Trening obejmuje nie tylko regularne jazdy i pracę z ziemi, ale również wpajanie szacunku dla człowieka w obejściu i naukę prawidłowych zachowań (w przypadku młodych lub znarowionych koni). Ponadto unikatowym sposobem pracy są częste wyjazdy i trening w rozmaitych warunkach (m.in. na plaży, w terenie, w towarzystwie innych wierzchowców), dzięki czemu nawet bardzo płochliwe i nerwowe konie nabierają pewności siebie i uczą się pełnej koncentracji na jeźdźcu w każdej sytuacji. Konkretne cele i warunki są ustalane indywidualnie z uwzględnieniem życzeń właściciela oraz potrzeb danego zwierzęcia.
Liczba miejsc jest bardzo ograniczona! Wszystkie informacje można uzyskać, pisząc na adres blankasatora@gmail.com