Pakiety świąteczne

Kochani, świateczny czas uważam za otwarty! Cały zespół BSHS żyje już kolędami, zapachem choinki i atmosferą kolorowych światełek świątecznych! Aby umilić Wam czas oczekiwania na Boże Narodzenie, przygotowalismy specjlanie dla wiernych fanów Hiszpańskiej Szkoły Jazdy pakiety prezentowe!KEVIN SAM W DOMU

Bądź jak ninja! Pomoże Ci w tym obszerny kaptur bluzy i czarna maseczka z logiem. W skład paczki wchodzi:

Oszczędzasz nawet do 148 zł! Wejdź na LINK i zamów swój zestaw!

Zamów tutaj!

RENIFER CIUCIU RATUJE ŚWIĘTA

Tak jak niezwyciężony jest jeden, naprawdziwszy na świecie Król Ciuciu, tak teraz Ty możesz poczuć tę moc razem z koszulką Superman. W skład zestawy “Świąteczny Ciuciu” wchodzą:

Oszczędzasz nawet do 147 zł! Wejdź na LINK i zamów swój zestaw!

Zamów tutaj!

CHYTRA BABA Z RADOMIA

Każdy zna kultowy filmik chytrej baby z Radomia! Przypominanie go to już niemal świąteczna tradycja równa Kevinowi! W skład paczki wchodzą:

Oszczędasz nawet do 97 zł! Wejdź na LINK i zamów swój zestaw!

Zamów tutaj!

JANUSZOWY SET – IDEALNY DO SAMOLOTU

Możesz robić biznesy jak Janusz i zaoszczędzić najwięcej! Januszowy set jest idealny do samolotu, żeby odgrodzić sie od otaczających Cię ludzi i spróbować zasnąć, kiedy w samolocie są turbulencje. OSZCZĘDASZ 144 ZŁ! W skład paczki wchodzą:

Zamów tutaj!

Ninja

Bądź jak ninja: nierozpoznawalny, szybki i skuteczny 😀 Dzięki czarnej bluzie z kapturem i maseczce, zaszyjesz się w stajennej rzeczywistości z niepowtarzalna klasą! Oszczędasz 95 zł! W skład zestawu wchodzą:

Zamów tutaj!

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski